KLIENTSKÁ SEKCE FX VIEW

Množství analýz, grafů a indikátorů od různých poskytovatelů, jsou celosvětově různě dostupné na více www stránkách. Klientská sekce FX VIEW nabízí přístup k tabulkovým datům, grafům, originálním indikátorům i jiným nástrojům, napříč měnovým trhem, s primárním zaměřením na sílu měny a na různé časové rámce (timeframe), které si může klient jakkoliv nastavit a upravit, podle svého stylu tradingu a zaměření, PRO SVOU INTERNÍ ANALÝZU. Měnit můžete libovolně měnové páry, timeframe, indikátory TA, dílčí levely atp. Sekce jsou řazeny přehledně, dostupné jedním klikem na ikonu, a nabízí info podle názvu sekce.  

MARKET NEWS  Online news market podle Reuters, Bloomberg, WSJ, Barchart, DailyFX, MarketWatch aj.

PRICE ACTION – GRAFICKÝ ANALYZÉR  Unikátní kombinace aktuální síly měny HM a online analyzéru s předem vyznačenými liniemi Price Action (levely High/Low ceny za různá období, trendy, průběžné levely S/R s měsíčním zobrazením aj.). Výběr multiframe grafů z 28 párů, zlata, stříbra a ropy jedním klikem. Jak funguje samotný P.A. analyzér (bez síly měny) na video ukázce.

PRICE ACTION – ALARM  Automatické upozornění po překonaní levelů High/Low ceny v rozsahu den, týden, měsíc, kvartál, půlrok, rok a levelů tzv. “kulatých” čísel. Grafy analyzéru v tabulkovém multiframe grafu.

SUMMARY  Porovnání aktuálního stavu a síly měnových párů podle denního výkonu, denních H/L a tržního sentimentu. Doplněno o zlato, stříbro, ropu Brent a WTI a o čtyři primární USA akciové indexy. Tabulka v žebříčku podle maximálního zisku/ztráty na jednotlivých měnových párech s výběrem hodina, den, týden a měsíc.

MULTIFRAME  Multiframe podle volby a preference tradera. Multiframe Fraktál s vyznačeným průběhem fraktálu a Awesome oscilátorem, s volbou timeframe ve třech grafech a zobrazením H/L, trendu a S/R (video ukázka). Multiframe All 4×2 se zobrazením mezibankovního trhu (institucionální objednávky) ve třech volitelných multiframe (video ukázka). Multiframe 3×2 SOK pro trading uzavřených tří měn (SOK). Multiframe D+W+M S/R se souběžným zobrazením denních, týdenních a měsíčních levels S/R (video ukázka).

MĚNY A PÁRY  Rozdělení FX trhů do sekcí podle měny. U každé měny příslušné měnové páry s množstvím aktuálních informací o dílčím páru, volitelnými TA info, vč. grafů, podle timeframe od minut až po měsíc a tabulkovou průběžnou silou měny HM. 

TABULKY  Přehledná technická analýza v tabulkovém formátu pro osm hlavních indikátorů TA, pro TF 15min., 1H, 4H a 1D se samostatnými grafy a zobrazením šesti volitelných titulů najednou v uceleném multiframe. Měnové páry, zlato, stříbro, ropa Brent a WTI a čtyři primární USA akciové indexy. Přehledné originální tabulky se vzorci výpočtu hodnot (kurzů) měnových párů, kumulativních násobných směrů a určení směru Long/Short měnových párů podle síly měny. 

ANALÝZY  Multiframe k hodnocení týdenního vývoje měn z pravidelné rubriky Síla měny s predikcí vývoje měn a párů pro následující týden. Vlastní nastavení timeframe klienta pro analýzy na vloženém multiframe trojgrafu s vyznačením trendu, levelů H/L a S/R i relativní síly měnového páru. Měnové páry, zlato, stříbro, ropa Brent a WTI a čtyři primární USA akciové indexy.

FX VIEW TIPS   Vývoj konkrétních měn a párů v uceleném souboru online grafů aneb jak účelně využívat multiframe a jak rozeznat vývoj a směr vedlejších párů aj. Klient si může sám navolit předmětný měnový pár(y) a TF podle libosti s vyznačeným trendem, H/L levely, S/R levely a RSI na kvarteto grafu (viz další video ukázka)

ŽIVÉ PŘENOSY   Nepravidelné live streamy z YouTube kanálu Trading Info CZ s použitím indikací podle síly měny

Klientská sekce FX VIEW nabízí přístup k hodnotným informacím, grafům, souborům, originálním multiframe přehledům a sofistikovaným nástrojům napříč měnovým trhem, podpořených více jak dvacetiletou praxí na burzovních a měnových trzích. Jednoduchý Registrační formulář je k dispozici zájemcům o předplatné na stránkách sekce FX VIEW. Čtvrtletní (quarter) předplatné pro klientskou sekci FX VIEW je 2400,- Kč (cca 1 euro nebo 1 pivo denně) anebo možnost adekvátně v EUR či USD v aktuálním kurzu ČNB. Kratší nebo delší předplatné nenabízíme.