PRIVÁTNÍ SEKCE FX VIEW

Množství analýz, grafů a indikátorů od různých poskytovatelů, jsou celosvětově různě dostupné na více www stránkách. Klientská privátní sekce FX VIEW nabízí přístup k tabulkovým datům, grafům, originálním indikátorům i jiným nástrojům, napříč měnovým trhem, s primárním zaměřením na sílu měny a na různé časové rámce (timeframe), které si může klient jakkoliv nastavit a upravit, podle svého stylu tradingu a zaměření, PRO SVOU INTERNÍ ANALÝZU. Měnit se mohou libovolně měnové páry, timeframe, indikátory TA, dílčí levely atp. Sekce jsou řazeny přehledně, dostupné jedním klikem na ikonu, a nabízí info podle názvu sekce. Klientská privátní sekce FX VIEW je podmínkově přístupná profi traderům přes kontaktní mail.

MARKET NEWS  Online news market podle Reuters, Bloomberg, WSJ, Barchart, DailyFX, MarketWatch aj.

PRICE ACTION – GRAFICKÉ ANALYZÉRY  Unikátní kombinace aktuální síly měny HM a online analyzéru s předem vyznačenými liniemi Price Action (např. levely High/Low ceny za různá období, trendy, průběžné levely S/R s různým časovým zobrazením aj.). Výběr multiframe grafů z 30 párů (vč. EUR/CZK a USD/CZK), akciových indexů, zlata, stříbra a ropy jedním klikem. Jeden unikátní analyzér z FX VIEW je free. Jak funguje samotný P.A. analyzér (bez síly měny) na video ukázce.

PRICE ACTION – ALARM  Automatické upozornění po překonaní levelů High/Low ceny v rozsahu den, týden, měsíc, kvartál, půlrok, rok a levelů tzv. “kulatých” čísel. Grafy analyzéru v tabulkovém multiframe grafu.

SUMMARY  Porovnání aktuálního stavu a síly měnových párů podle denního výkonu, denních H/L a tržního sentimentu. Doplněno o zlato, stříbro, ropu Brent a WTI a o čtyři primární USA akciové indexy. Tabulka v žebříčku podle maximálního zisku/ztráty na jednotlivých měnových párech s výběrem hodina, den, týden a měsíc.

MULTIFRAME  Multiframe podle volby a preference tradera. Multiframe Fraktál s vyznačeným průběhem fraktálu a Awesome oscilátorem, s volbou timeframe ve třech grafech a zobrazením H/L, trendu a S/R (video ukázka). Multiframe All 4×2 se zobrazením mezibankovního trhu (institucionální objednávky) ve třech volitelných multiframe (video ukázka). Multiframe 3×2 SOK pro trading uzavřených tří měn (SOK). Multiframe D+W+M S/R se souběžným zobrazením denních, týdenních a měsíčních levels S/R (video ukázka).

MĚNY A PÁRY  Rozdělení FX trhů do sekcí podle měny. U každé měny příslušné měnové páry s množstvím aktuálních informací o dílčím páru, volitelnými TA info, vč. grafů, podle timeframe od minut až po měsíc a tabulkovou průběžnou silou měny HM. 

TABULKY  Přehledná technická analýza v tabulkovém formátu pro osm hlavních indikátorů TA, pro TF 15min., 1H, 4H a 1D se samostatnými grafy a zobrazením šesti volitelných titulů najednou v uceleném multiframe. Měnové páry, zlato, stříbro, ropa Brent a WTI a čtyři primární USA akciové indexy. Přehledné originální tabulky se vzorci výpočtu hodnot (kurzů) měnových párů, kumulativních násobných směrů a určení směru Long/Short měnových párů podle síly měny. 

ANALÝZY  Multiframe k hodnocení týdenního vývoje měn z pravidelné rubriky Síla měny s predikcí vývoje měn a párů pro následující týden. Vlastní nastavení timeframe klienta pro analýzy na vloženém multiframe trojgrafu s vyznačením trendu, levelů H/L a S/R i relativní síly měnového páru. Měnové páry, zlato, stříbro, ropa Brent a WTI a čtyři primární USA akciové indexy.

FX VIEW TIPS   Vývoj konkrétních měn a párů v uceleném souboru online grafů aneb jak účelně využívat multiframe a jak rozeznat vývoj a směr vedlejších párů aj. Klient si může sám navolit předmětný měnový pár(y) a TF podle libosti s vyznačeným trendem, H/L levely, S/R levely a RSI na kvarteto grafu (viz další video ukázka)

ŽIVÉ PŘENOSY   Nepravidelné live streamy z YouTube kanálu Trading Info CZ s použitím indikací podle síly měny

Klientská privátní sekce FX VIEW nabízí přístup k hodnotným informacím, grafům, souborům, originálním multiframe přehledům a sofistikovaným nástrojům napříč měnovým trhem, podpořených více jak dvacetiletou praxí na burzovních a měnových trzích, přes kontaktní mail.