VIP TRADING INFO CZ

Množství analýz, grafů a indikátorů od různých poskytovatelů, jsou celosvětově různě dostupné na více www stránkách. Hodně dobrý je např. MarketMilk pro základní TA, trendy i statistiku a je navíc úplně free. Klientská privátní sekce TRADING INFO CZ VIEW poskytuje zásadně jiný pohled a přístup k tabulkovým datům, grafům, originálním indikátorům i jiným nástrojům, napříč měnovým a burzovním trhem, s primární úpravou a zaměřením na spojení síly měny s různými H/L price levels a S/R levels (pivoty), a především na různé časové rámce (timeframe), vč. originální aplikace RSI Multiframe. H/L a S/R levels si může klient jakkoliv nastavit a upravit, podle svého stylu tradingu a zaměření, PRO SVOU ONLINE INTERNÍ ANALÝZU, bez ohledu na to, jakého brokera používá. Měnit se mohou libovolně měnové páry, jiné tituly, timeframe, indikátory TA, dílčí levely atp. Sekce jsou řazeny přehledně, dostupné jedním klikem na ikonu, a nabízí info podle názvu sekce. FX CZ VIEW přebírá free data ze oficiálních zdrojů TradingView, Dukascopy, DailyFX aj. výhradně pro informativní účely ve vlastních aplikačních sestavách v různých sekcích. Klientská privátní sekce TRADING INFO CZ VIEW je přístupná jen vybraným profi subjektům.

Základní nabídku tvoří analyzéry VIP ALL S/R PIVOT analyzér, VIP MWD S/R PIVOT analyzér, VIP LINEAR REGRESSION analyzér, VIP PRICE ACTION HEAT MAP , VIP 4MULTI EMA RSI, VIP 3SOK HEAT MAP a VIP SPECIAL HEAT MAP na samostatných stránkách.

Následuje dalších 20 sekcí aplikace (online, každá podle volby v sólo oknu) z nabídky TRADING INFO CZ. Viz níže.

MARKET NEWS  Online news trading market podle Reuters, Bloomberg, WSJ, Barchart, DailyFX, BBC, MarketWatch aj.

PRICE ACTION – GRAFICKÉ ANALYZÉRY  Kombinace aktuální síly měny HM a online analyzéru s předem vyznačenými liniemi Price Action (např. levely High/Low ceny za různá období, trendy, průběžné levely (pivoty) S/R s různým časovým zobrazením aj.). Pokud není uvedeno jinak = High cena v alg. zeleně (30) a modře (90), Low cena v alg. červeně (30) a fialově (90). Výběr multiframe grafů z 30 párů (vč. EUR/CZK a USD/CZK), akciových indexů, zlata, stříbra a ropy jedním klikem. Timeframe od ticku až po 1 Month, vč. speciálních grafů Renko, P+F, Kagi a 2 Line Break. Jak funguje samotný P.A. analyzér (bez síly měny) na video ukázce.

PRICE ACTION – ALARM  Automatické upozornění po překonaní levelů High/Low ceny v rozsahu den, týden, měsíc, kvartál, půlrok, rok a levelů tzv. “kulatých” čísel. Grafy analyzéru v tabulkovém multiframe grafu.

SUMMARY  Porovnání aktuálního stavu a síly měnových párů podle denního výkonu, denních H/L a tržního sentimentu. Doplněno o zlato, stříbro, ropu Brent a WTI a o čtyři primární USA akciové indexy. Tabulka v žebříčku podle maximálního zisku/ztráty na jednotlivých měnových párech s výběrem hodina, den, týden a měsíc.

MULTIFRAME  Multiframe podle volby a preference tradera. Multiframe Fraktál s vyznačeným průběhem fraktálu a Awesome oscilátorem, s volbou timeframe ve třech grafech a zobrazením H/L, trendu a S/R (video ukázka). Multiframe All 4×2 se zobrazením mezibankovního trhu (institucionální objednávky) ve třech volitelných multiframe (video ukázka). Multiframe 3×2 SOK pro trading uzavřených tří měn (SOK). Multiframe D+W+M S/R se souběžným zobrazením denních, týdenních a měsíčních levels S/R (video ukázka).

MĚNY A PÁRY  Rozdělení FX trhů do sekcí podle měny. U každé měny příslušné měnové páry s množstvím aktuálních informací o dílčím páru, volitelnými TA info, vč. grafů, podle timeframe od minut až po měsíc a tabulkovou průběžnou silou měny HM. 

TABULKY  Přehledná technická analýza v tabulkovém formátu pro osm hlavních indikátorů TA, pro TF 15min., 1H, 4H a 1D se samostatnými grafy a zobrazením šesti volitelných titulů najednou v uceleném multiframe. Měnové páry, zlato, stříbro, ropa Brent a WTI a čtyři primární USA akciové indexy. Přehledné originální tabulky se vzorci výpočtu hodnot (kurzů) měnových párů, kumulativních násobných směrů a určení směru Long/Short měnových párů podle síly měny. 

ANALÝZY  Vlastní nastavení timeframe klienta pro analýzy na vloženém multiframe trojgrafu s vyznačením trendu, levelů H/L a S/R i relativní síly měnového páru. 30 měnových párů, zlato, stříbro, ropa Brent a WTI a čtyři primární USA akciové indexy.

FX CZ VIEW TIPS   Vývoj konkrétních měn a párů v uceleném souboru online grafů aneb jak účelně využívat multiframe a jak rozeznat vývoj a směr vedlejších párů aj. Klient si může sám navolit předmětný měnový pár(y) a TF podle libosti s vyznačeným trendem, H/L levely, S/R levely a RSI na kvarteto grafu (viz další video ukázka)

ŽIVÉ PŘENOSY   Nepravidelné live streamy s RSI Multiframe.  Live streamy probíhají na TWITCH.TV

VIP klientská privátní sekce TRADING INFO CZ VIEW nabízí přístup k hodnotným informacím, grafům, souborům, originálním multiframe přehledům a sofistikovaným nástrojům napříč měnovým trhem.